AKKA İNŞAAT ve TURİZM

1988 yılında kurulan Akka İnşaat, Karakaş Group’un özellikle müteahhitlik hizmetleri ve altyapı projelerinde öne çıkan şirketi. Akka İnşaat, uzun yıllara dayanan tecrübesi, mimari ve mühendislik alanındaki yetkinliği ile müşterilerine beklentilerin ötesinde çözümler üretiyor.

Akka İnşaat, bugüne kadar özel sektörden kamu sektörüne uzanan bir yelpazede çok sayıda bina, alt ve üst yapı işlerini başarıyla tamamladı. Ele aldığı projelerin özgünlüğüne saygı duyarak birikimiyle onlara değer katmaya ve mükemmele taşımaya odaklandı ve her çalışmasında bunu başardı.

Akka İnşaat için kalite bir standarttır. Uluslararası kuruluşların sertifikalarıyla (İSO 9001) tescil edilen kalite anlayışı, bir kurum kültürü olarak da kendini gösterir. Bu anlayışın doğal bir sonucu olarak Akka İnşaat, her işte en son teknolojiyi, en modern inşaat yönetim tekniklerini, üstün nitelikli malzemeyi ve  üstün vasıflı iş gücünü kullanır.

Akka İnşaat’ın önem verdiği temel prensipler karşılıklı güven, saygı ve şeffaflıktır. Akka İnşaat, herkes için değer ve mutluluk yaratmayan bir işin başarıyı sağlayamayacağına inanır.

 

İletişim

Adres: AKKA İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. Eyüp Merkez Mah. Silahtarağa Cad. No: 83/2 Eyüp İstanbul Türkiye

Telefon: +90 212 632 29 01

Telefon: +90 212 585 84 70

E-posta: info@karakasgroup.com